MOBILNÍ DOMEK NEBO OBYTNÝ VŮZ

page top 1

Hledáte místo pro odpočinek, kde si můžete užít klid a mír v přírodním prostředí? Potom jste zcela správně v našem penzionu v mobilních domcích. Nabízíme vám romantické místo k pobytu, které spojuje svobodu kempování s pohodlím penzionu.

Naše mobilní domky jsou vybaveny útulně a prakticky: dvě oddělené postele s pěnovými matracemi slouží také na posezení u sklápěcího stolku, úložné prostory pro malá zavazadla včetně věšáků na kabáty, mini lednička a kuchyňka pro přípravu drobných občerstvení, zateplené stěny a topení pro chladnější dny.  Každý domek má zhruba ve vzdálenosti 20 metrů svou soukromou vytápěnou koupelnu s toaletou, sprchou a umyvadlem. Zdravé „slow food“ v naší venkovské jídelně doplňuje naši nabídku pro vás.

page top 11

Nebo byste raději přijeli a strávili noc ve vašem vlastním obytném voze? Jste také vítáni a nabízíme vám dvě parkovací stání pro obytné vozy, včetně využití všech zařízení a možností, které nabízíme našim hostům v mobilních domcích.

Jsme připraveni, jak pro páry, tak pro individuální cestovatele, milovníky přírody, turisty, cyklisty, zamilované páry.  Zkrátka pro všechny, kteří si sami nebo v párech chtějí pár dnů odpočinout a zároveň chtějí být co nejblíže vesnickému životu a přírodě. Vzhledem k tomu, že nabízíme vždy nocleh maximálně pro 4 hosty, bude naše nabídka vždy individuální, daleko od shonu a masové turistiky. Kdo nesní o večeru stráveném se sklenicí vína u táboráku a probouzení se ráno při zpěvu ptáků?

Není pro nás problém, pokud přijíždíte objevovat Dolní Slezsko ze zahraničí! Mluvíme polsky, anglicky a německy. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci.

Mobilní domek
Mobilní domek
Mobilní domek
Mobilní domek
Parkovací stání pro obytné vozy
Koupelna
Koupelna
Jídelna s barem
Zdravé slow food
Zdravé slow food
Zdravé slow food