FURMANKA PASTERSKA LUB SAMOCHÓD KEMPINGOWY

page top 1

Szukacie miejsca na relaks, w którym możecie cieszyć się ciszą i spokojem na łonie natury? Zatem dobrze trafiliście do naszego Pensjonatu Furmanek Pasterskich. Oferujemy romantyczne miejsce na pobyt, które łączy w sobie wolność karawaningu z wygodą pensjonatu.

Nasze furmanki pasterskie są wygodne i funkcjonalne: dwa pojedyncze łóżka z piankowym, wygodnym materacem, które służą również do siedzenia przy rozkładanym stole, ocieplone ściany i ogrzewanie w chłodniejsze dni, schowki i wieszaki na proste bagaże oraz mini-lodówka i kuchenka do przyrządzania małych posiłków. Każda furmanka ma swoją, oddaloną około 20 metrów, ogrzewaną łazienkę z toaletą, prysznicem i umywalką. Zdrowe slow food w naszej rustykalnej jadalni dopełnia ofertę dla Ciebie.

page top 11

A może wolisz przyjechać i spędzić noc we własnym samochodzie kempingowym? Możesz to również dokonać i stanąć na naszych dwóch miejscach parkingowych dla kamperów i korzystać ze wszystkich udogodnień i obiektów, które oferujemy naszym gościom w furmankach pasterskich.

Jesteśmy w szczególności przygotowani dla par lub osób podróżujących samotnie, turystów indywidualnych, miłośników przyrody, turystów pieszych, rowerzystów, zakochanych par, krótko mówiąc, dla wszystkich, którzy lubią samotnie lub w parach spędzić kilka relaksujących dni i chcą być tak blisko tętniącego życia na wsi i natury jak tylko to możliwe. Ze względu na ofertę noclegów dla maksymalnie 4 gości, pozostaje ona zawsze intymna i z dala od zgiełku oraz masowej turystyki. Kto nie marzy o spędzeniu wieczoru przy lampce wina przy ognisku i budzeniu się przy porannym śpiewie ptaków i pianiu kogutów?

Nie ma problemu nawet jeśli przyjedziesz do nas z innych krajów aby odkrywać Dolny Śląsk - komunikujemy się po polsku, angielsku i niemiecku i dlatego zawsze możemy zaoferować Ci personalne wsparcie.

Furmanki pasterskie
Furmanki pasterskie
Furmanki pasterskie
Furmanki pasterskie
Parking dla Kamperów
Łazienki
Łazienki
Salka z barem
Zdrowe slow food
Zdrowe slow food
Zdrowe slow food